Помер найстарший воїн-доброволець війни на Донбасі Владислав Бунецький


У четвер, 9 серпня, у віці 71 року помер найстарший доброволець, який брав участь у війні на Донбасі, Владислав Бунецький (позивний "Сивий") з міста Стрий

Про це повідомив у Facebook голова Львівської обласної організації "Правий сектор" Тарас Бобанич (Хаммер). Об этом сообщает rionews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Сьогодні відійшов у Вічність боєць ДУК ПС зі Стрия Владислав Бунецький (друг "Сивий"). Царство Небесне!" — написав Бобанич.

Як повідомляє прес-служба "Правого сектору", Бунецький народився 3 серпня 1948 року. Невдовзі радянська влада відправила його матір разом із 4-місячним сином на заслання в Іркутську область,а його батька засудили до 10 років таборів. Повернутися до України чоловік зміг лише у 1978 році.

У 2014 році після початку війни потрапив у полон до російських найманців. Після звільнення з полону у віці 68 років Бунецький пішов воювати у складі "Правого сектору". Брав участь в бойових діях на Донбасі у 2016-2018 роках.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/09/pomer_naystarshyy_voyin_dobrovolec_viyny_na_donbasi_vladyslav_buneckyy”

ТОП новости

Вход