Для того щоб уряд виділив кошти на ремонт Хотинської, вулицю потрібно передати у державну власність

Після того, як небайдужі чернівчани підняли питання ремонту вулиці Хотинської, з’ясувалося, що вона хоч і є частиною міжнародної траси М19, але перебуває у комунальній власності. Об этом сообщает news-bablo.in.ua со ссылкой на СМИ.


Через це місто не може претендувати на фінансування ремонтних робіт з державного бюджету.


Саме тому народний депутат України Оксана Продан звернулся до мера Олексія Каспрука та начальника Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області Ігоря Гаха із пропозицією, аби вони підготували необхідні документи, щоб Хотинську визнали дорогою державного значення. Про це Оксана Продан повідомила на своїй сторінці у facebook.


«Уряд не виділяє кошти з центрального бюджету на ремонт Хотинської аргументуючи тим, що ця ділянка міжнародної дороги М19 знаходиться у комунальній власності, а не в державній.


Чому так і як так сталося, не питаю, – шукаю рішення.


Звернулася до Олексія Каспрука, щоб він ініціював процедуру передачі дороги в державну власність, та до Ігоря Гаха з проханням допомогти в оформленні документів.


Йдеться про вулицю Хотинську, Галицький шлях, Учительську, Ярослава Мудрого та інші, які є частиною міжнародної траси.


Ми повинні зараз об’єднатись, щоб зробити Хотинську та інші вулиці у Чернівцях комфортними і безпечними для людей», – йдеться у дописі.
Джерело статті: “https://times.cv.ua/2019/07/08/dlya-toho-schob-uryad-vydilyv-koshty-na-remont-hotynskoji-vulytsyu-potribno-peredaty-u-derzhavnu-vlasnist/”

ТОП новости

Вход