Речовий ринок Рівного стане головним спонсором зведення пам’ятників Героям Майдану та АТОЙдеться про ті два пам’ятники, які збираються встановити поруч з облдержадміністрацією: на місці флагштоків та у сквері біля школи №5. Об этом сообщает news-chamber.in.ua со ссылкой на СМИ.


На засіданні міськвиконкому Рівного міський голова Володимир Хомко поінформував, що про фінансування пам’ятників з керівництвом ринку домовляються:


Ми в процесі домовленостей. Думаю, що ми дотиснемо це питання. Гадаю, це буде престижно для солідного підприємства – брати участь у будівництві такого пам’ятника, і що не одні вони долучаться до цього з огляду на те, що ми зробимо звернення до всіх городян з цього приводу. Але, як мінімум, один спонсор буде.

Тобто проблем із коштами не буде. Що не дозберемо – те профінансуємо з міста.А поки міськвиконком ухвалив рішення провести конкурс на кращі проектні пропозиції пам’ятників.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4Мирослава Опанасик Радіо ТрекДжерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/rechovyy_rynok_rivnogo_stane_golovnym_sponsorom_zvedennya_pamyatnykiv_geroyam_maydanu_ta_ato_236573.html”

ТОП новости

Вход